+370 622 71316

I-V 10:00 - 19:00
Prekių krepšelis

Patarimai pradedantiesiems sportuoti

Patarimai pradedantiesiems sportuoti
12 May, 2020

Daugelis žmonių nori pradėti sportuoti, bet nepasiryžta.  Kodėl? Todėl, kad nėra laiko, o svarbiausia – noro.

Maždaug 80 proc. žmonių nori pradėti intensyviai sportuoti, turėti gražų kūną bei gerai jaustis. Tačiau kodėl jie neprisiverčia bent kartą per savaitę pabėgioti, nueiti prasimankštinti į sporto salę? Visą laiką atsiranda tam priežastis: daug darbų, nuovargis, nėra noro, laiko ir daugybė kitų. Nereikia ieškoti priežasčių, atvirkščiai – reikia suprasti, kad sportas – tai sveikata ir kiekvienas žmogus turi palaikyti fizinį aktyvumą!

Pirmiausia, iš kur gauti motyvacijos, kaip prisiversti sportuoti? Tam yra paprasčiausi variantai : sportuojančių žmonių figūrų nuotraukų peržiūra internete; gražūs ir patogūs rūbai  skirti sportui (galiu atvirai teigti, kad  jeigu sportinė apranga iš tiesų Jums yra graži bei patogi, tai pridės  50 proc. motyvacijos sportuoti); motyvuojantys filmai, knygos ir kita.  Belieka tik pabandyti ir šokti į patogius sportbačius!

Pradėti visada yra sunku, bet juk gera pradžia – pusė darbo! Apranga jau yra, o toliau tereikia išeiti iš savo komforto zonos ir pastebėsite, kaip kasdieninis sportas tampa Jūsų dienotvarkės dalimi.

Profesionalūs sportininkai žino, kad norint pasiekti aukščiausio rezultato – reikia intensyviai ir sąžiningai dirbti. Viskas gyvenime yra savaime susiję, ne išimtis ir sportas. Norint  puikių ir Jus tenkinančių rezultatų – reikia prisiversti daug  dirbti; norint prisiversti dirbti, reikia užsibrėžti norimų rezultatų, kaip pavyzdžiui:  nori picos – juk imi ir užsisakai.

Jeigu nepavyksta atsikratyti pastovaus nuovargio jausmo, siūlau peržiūrėti savo mitybos planą ir poilsio rėžimą, ar vartojate kokius nors vitaminus, maisto papildus. Tai, kokie mes esame ir kaip atrodome – tik mūsų pačių įdėtos pastangos ir  darbas.

Taigi,  esant motyvacijai – bus ir rezultatai. Kai tik  matysite rezultatus – Jūs nenorėsite sustoti!